RÜYADA BADEM AĞACI GÖRMEK

Rüyada badem ağacı görmek, tutarsız bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bir gün güler yüzlü olup, hal hatır soran, canlı ve dinamik, ertesi gün somurtkan, moralsiz, ters konuşan, her şeye sinirlenip, tepki gösteren birinin varlığına işaret etmektedir. Bu rüya ne yapacağı ve nasıl tepki vereceği belli olmayan, nedensiz yere ağlayabilen, gülebilen ya da öfkelenip, ağlayabilen bir kimse üzerinden tabir edilmektedir.

Rüyada Badem Ağacı Görmenin Anlamları

Rüyada badem ağacına çıkmak, gören kişinin işinin ehli kimse haline geleceğine ve kapasitesinin üzerinde işler yapma başarısı göstererek, herkesi çok şaşırtacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisinin de farkında olmadığı gizli yeteneklerini ön plana çıkaracağına işaret eder.

Rüyada badem görmek, bazen kurtuluşa tabir edilirken bazen de şerli işlerin açığa çıkacağına ve kişinin başını beladan ve dertten kurtulmayacağına işaret eder. Kimi zaman iyilik ve hayır, kimi zamanda tatsızlık ve zorluk anlamlarına gelmektedir.

Rüyada badem yemek, çok hayırlıdır. Makbul olana kavuşmaya, helal rızık yemeye, hileli işlerden kaçınmaya ve gelirinin sadakasını vermeye tabir edilir. Zenginlik ve rahatlık içinde geçecek bir hayata ve hiçbir zaman darlık içine düşmemeye işaret eder.

Rüyada çağla görmek, gören kişinin kısmetli ve çok şanslı olduğuna, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinin fazlasını elde etmeye çalışmadığına, adil ve onurlu şekilde kısmetlerini almak için çabaladığına ve doğruluktan hiç ayrılmadığına tabir edilir.

Rüyada acı badem görmek, rüya sahibine doğru yolu gösteren, gerçekçi ve doğrucu bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi bazen ağır sözler söylese de rüya sahibinin akıl hocası olan ve onun özellikle de tehlikelere karşı gözünün açılmasını sağlayan kişi olarak tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com