RÜYADA BADANA YAPMAK

Rüyada badana yapmak, rüya sahibi için yeni başlangıçlara, sevinçli ve mutlu haberlere, keyif verecek birlikteliklere, hayat boyu sağlıklı ve başarılı olmaya işaret eder. Rüyasında badana yaptığını gören kişi geçmişinde yaşadığı şeyleri unutmak istiyor ve bu nedenle hayatında yeni ve temiz sayfalar açma niyeti taşıyor demektir. Rüya sahibinin geçmişinde kötü tecrübeler yaşadığı, hayal kırıklıklarına uğradığı ve çok üzüldüğü şeklinde yorum yapılır. Rüyada badana yaptığını gören kişi hayatı boyunca hep temiz yolda olacak, yaptığı güzel ve iyi işlerle anılacak, arkasından hiç kötü laf edilmeyecektir. Rüya sahibinin sadece gönül anlamında değil, evinde ve işinde de son derece titiz ve temiz olduğuna işaret eder.

Rüyada Badana Yapmanın Anlamları

Rüyada badana yapıldığını görmek, ticaret ve meslek hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi mesleğinde makam ya da rütbe sahibi olabilir, iş adamıysa eğer işini büyütebilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada badana fırçası görmek, az bir sermaye ile girilecek bir işin sonunun hayırlı olmasına ve rüya sahibine hayır getirmesine işaret eder. Rüya sahibi bu küçük girişimden hiç beklemediği kadar büyük bir kar elde edecek ve çok mutlu olacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada eve badana yapmak, aile bireylerinin birbirine olan bağlılığına, saygısına ve sevgisine işaret eder. Rüyasında evine badana yaptığını gören kişinin hane içinde art niyet, kötülük, kavga, mutsuzluk ve geçimsizlik yaşanmayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz badana yapmak, sıkıntıların ve dertlerin uzaklaşmasına, ağız tadının ve keyfin yerine gelmesine yorumlanır. Rüya sahibi kendisini mutsuz edecek olan kişilerden ve olaylardan kurtulacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com