RÜYADA BADANA GÖRMEK

Rüyada badana görmek, gören kişinin kötülüklerden, kazalardan, belalardan  ve melanetlerden uzak olmasına, sakin ve huzurlu günler yaşamasına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı kafa karışıklığından, mutsuzluğundan ve kendisini kötü hissetmesine sebep olacak her türlü sorundan uzaklaşmayı başaracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine tabir edilmektedir. Rüyada badana görmek, silkinip kendine gelmeye, üzerindeki miskinliği, kısmetsizliği ve şanssızlığı atmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Badana Görmenin Anlamları

Rüyada badana yaptığını görmek, gören kişinin borçlarının kapanmasıyla ve hastalıkların sona ermesiyle birlikte hayatındaki en büyük engellerin ortadan kalkmış olacağına ve bundan sonrasında hayatının büyük başarılarla ve olumlu gelişmelerle geçeceğine tabir edilir.

Rüyada badana yapan birini görmek, gören kişinin eğlenceli vakit geçirmesine, arkadaşlarıyla buluşmasına, koyu muhabbetler kurmasına, kafa dağıtmasına ve stres atmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin monoton giden hayatına renk gelmesine ve değişiklik yapmak için bazı organizasyonlara katılmasına ve günlük hayatın sıkıntısından bir süre uzaklaşarak rahatlamasına tabir edilir.

Rüyada evi badana yapmak, hayırlara yorumlanır. Rüyayı gören kişinin cömert ve yiğit bir kişi olduğuna, başta kendi ailesi olmak üzere, çevresindeki tüm kişilere karşı hoşgörülü ve anlayışlı olduğuna ve onlarla iyi geçinmeyi başardığına işaret eder.

Rüyada evin dışını boyamak, rüya sahibinin elini attığı her işi layığı ile yerine getirmesine, emeklerinin karşılığını almasına ve hayallerine kavuşmak için her türlü fedakarlığı ve özveriyi göstermesine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com