RÜYADA BACAK KIRILMASI GÖRMEK

Rüyada bacak kırılması görmek, gören kişinin kendisini her zamankinden daha güçsüz ve yalnız hissedeceği bir dönem geçireceğine, bu süreçte yakınındaki kişilerin bazı yalanlarına şahit olarak güvensizlik duygusuna kapılacağına bu sebeple de içine kapanacağına işaret eder. Tanıdığı bir kişiyle ya da akrabasıyla ortak iş kuranların, bu kimseler tarafından yalnız bırakılacaklarına, tüm iş yükünü sırtlamak zorunda kalacakları için hem fiziki, hem de ruhen yorgun olacaklarına tabir edilir. Aksaklıkları haber veren bir rüya olduğu için kişinin bu dönemde herhangi yeni bir atılım yapmasının, ticaretle uğraşanların paralarını başka bir işe yatırmalarının kazançtan çok zarar getireceğine işaret eder. Sorunların çözülmesini bekleyip, daha net bir görüş elde ettikten sonra planları hayata geçirmek gerektiğine vurgu yapar ve kişinin en çok kendisine güvenmesi gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Bacak Kırılması Görmenin Anlamları

Rüyada bacak kopması, çok güvenilen, sevilen birinden görülen umulmadık hareketler sonucunda bu kişiyle olan tüm bağların sona erdirilmesi anlamına gelmektedir. Zihinsel gücün zayıflayacağı, ruhen karamsar bir duruma girileceğine tabir edilir. Yaşanılan aksiliklerin ve haksızlıkların kişinin psikolojisi üzerinde olumsuz etkiler bırakacağına ve bir süre bu durumu kabullenerek yaşamak gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda kişiye yalan söyleyen bir arkadaşın varlığını bildirir ve bu kimseyle görüşmeyi kesmenin en doğrusu olduğuna vurgu yapar.

Rüyada takma bacak görmek, bazen kişiye çok kötü gelen olayların aslında içinde hayır barındırdığını görmek gerektiğini hatırlatır ve en karanlık, en koyu zamanlarda dahi rüya sahibinin kalbini ferahlatacak gelişmeler yaşanacağına, umudunu tazelemesine yardımcı olacak dostları olacağına tabir edilir. Yeniden güçlü hissetmek, yaşanan olumsuzluklardan gereken dersleri çıkarıp hayata dört elle sarılıp daha doğru şekilde hareket etmek anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com