RÜYADA BACAK GÖRMEK

Rüyada bacak görmek, iyi yorumlanan tabirlerdendir. Ancak görülen bacağın durumuna göre değişik yorumlamalar bulunmaktadır. Rüyada bacak görmek insanın ömrüyle ve maddi durumuyla ilgili olarak tabir edilmektedir. Bacağın durumuna göre rüya sahibinin ömrü uzayabilir, kısalabilir, maddi durumu iyiye ya da kötüye gidebilir. Bacaktaki güzellik ve sağlamlık geçim sıkıntısından kurtulmaya, zenginliğe, berekete, gören kişinin önündeki huzurlu, mutlu ve neşeli zamanlara işaret eder. Görülen bacak kötü, kıllı bir bacak ise borçlanmaya, maddi açıdan dara düşüleceğine, fukaralığa, huzursuz ve mutsuz zamanların yakın olduğuna işaret eder. Rüyada bacakları demir olarak görmek geçim konusunda rahat edileceğine ve çalışkanlığa, bacakların tahta, cam ve bunun gibi kırılgan nesneler olarak görmek ise geçim konusunda sıkıntıya ve tembelliğe işaret eder.

Rüyada Bacak Görmenin Anlamları

Rüyada bacak bacak üstüne atmak, İslami olarak yorumlanır ve rüya sahibinin Allah’a saygısızlık yapacağına, Onun günah saydığı eylemlerden birini gerçekleştireceğine, bu konuda çok daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Fakat niyeti Allah’a saygısızlık olmayan kimsenin bacak bacak üstüne atması saygısızlık olarak nitelendirilmez. Rüyada bacak bacak üstüne atmak aynı zamanda korkuya ve belaya işaret eder.

Rüyada bacak kopması, rüya sahibinin önünde kötü ve sıkıntılı zamanların olduğuna işaret eder. Hatta bu zamanların çok yakında geleceği ve rüya sahibinin elinden bu durumları düzeltmek için hiçbir şey gelmeyeceği şeklinde yorumlanır. Tek bacağın kopması, gören kişinini malının bir kısmına, iki bacağın kopması ise malın tümüne zarar veya haciz geleceği şeklinde ya da malı, mülkü satıp parasının har vurup harman saçılacağına, biraz daha tutumlu olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada bacak kılı tıraş ettiğini görmek, rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına, maddi açıdan ilerleme kaydedeceğine, zenginliğe, güzelliğe ve mutlu dönemlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com