RÜYADA BACA GÖRMEK

Rüyada baca görmek, ev yaşantısına işaret eder ve rüya sahibinin başını sokacağı, kendisine ait bir çatısı olacağına işaret eder. Yeni ve güzel bir baca görmek, güzel başlangıçlar, yeni eşyalar, heyecanlar ve mutluluklar olarak değerlendirilir. Bolluğa ve berekete kavuşup, beraberinde mal varlığı ve kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada baca görmek, rüyayı gören kişinin tez zamandabaşkalarının eline bakmaktan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Baca Görmenin Anlamları

Rüyada baca yıkılması, iyi değildir ve hayra alamet olarak kabul edilmez. Hane içinde yaşanacak olan sıkıntılara, zorluklara ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüya sahibinin eşi ve çocuklarıyla evli değilse de anne, baba ve kardeşleri ile arasının açılacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine işaret eder. Uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada baca temizlemek, büyük şans yakalamaya işaret eder. Uğur olarak kabul edilir ve kişinin musibetlerden, kötülüklerden, kem gözlerden, nazardan, iftiradan ve haksızlıklardan kısaca tüm olumsuzluklardan uzak olacağı ve korunacağı anlamına gelir.

Rüyada bacanın tütmesi, gören kişi tüm maddi zorluklarından kurtulur ve güzel günlere kavuşur. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanır, kişi kendisi için sürpriz olacak müjdeli haberler alır ve feraha erer diye yorumlanır.

Rüyada bacanın yanması, rüya sahibinin hayatında pek çok aksilik yaşanacağına, işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının azalacağına, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, mutsuz olacağı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada baca kurumu, iki şekilde tabir edilir, evin içinde görülen baca kurumu iyi değildir, şanssızlık, kısmetsizlik ve hastalık anlamına gelir. Eğer soba borusunun içinde kurum varsa bu büyük zenginlik anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com