RÜYADA BABA İLE TARTIŞMAK

Rüyada baba ile tartışmak, aşırı hırs yapan rüya sahibinin kendisini ispatlamak için çeşitli yollar denediğini ancak babasına veya aile bireylerine karşı istediği etkiyi oluşturamadığından giderek daha da hırçın bir tavır içine girdiğini bildirmektedir. Evli kişilerde eşleri ile aralarında yaşanan otorite sorununa, özellikle çocuklarını eğitirken farklı düşüncelere sahip olmaları nedeniyle ev içinde sık sık tartışma çıktığına işaret eder. İktidar çatışmalarına yorumlanan rüya, hem ev içinde oluşacak krizleri, hem de iş yerinde kişinin kendini ispat etmekte zorluk çekeceğini ifade ederken, amirlerle sözlü tartışma yaşanmasının kariyer açısından kişiye olumsuz şekilde geri döneceğine işarettir. Ailesiyle beraber yaşayanların kendi yollarını çizme vakti geldiğine inanmaları ve bu konuyu ailelerine açarak risk alacaklarını, gönül kırıcı konuşmalar olsa da kişinin kendi bildiği yoldan şaşmayacağına işaret eder. Vefat etmiş babayla tartışmak aksine yorumlanır ve kişinin hayattayken babasını memnun ettiğini, ondan helallik alacak şekilde yaşadığını ifade eder.

Rüyada Baba İle Tartışmanın Anlamları

Rüyada baba ile kavga etmek, bazı değerlerin farkına sonradan varacak olmayı ve kişinin ailesine karşı daha şefkatli, daha anlayışlı olacağını bildirir. Kendi kazancını elde etmek, ayakları üzerinde durmak ve evini ayırmak anlamına geldiği gibi, baba veya aile büyükleri ile yaşanacak tatsız durumları da ifade eder.

Rüyada babadan dayak yemek, hayırlı bir rüya değildir ve kişinin yaptığı bir hata yüzünden ailesini kötü duruma düşüreceğini, asi davranışları ile annesini, babasını üzeceğini, kendisine verilen öğütleri dinlemediği gibi hala burnunun dikine giderek başını sık sık belaya sokacağına işaret eder. Anne baba duası almadan yaşayan kişilerin tövbe etmeleri gerektiğini de bildiren rüya, hayırsız bir evlat olunması nedeni ile ilerde kendi çocukları tarafından da aynı şekilde muamele göreceğini bildirir. Kişinin davranışlarına, özellikle ailesine karşı tutumuna bir an önce dikkat ederek, hatalarından vazgeçip, yaşamını düzene sokması gerektiğini bildiren uyarıcı bir rüyadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com