RÜYADA AZRAİL GÖRMEK

Rüyada Azrail görmek iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri ifade eder. Azrail’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi anlamına gelir. Rüyasında Azrail’i iyi şekilde görmek ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail’i kötü şekilde görmek zor can vermeye işaret eder. Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail’i afiyette görmek, hak yolunda ya da kişinin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Azrail’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyada Azrail’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorumlanır. Kişi rüyasında Azrail’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Azrail Görmenin Anlamları

Rüyada Azrail olmak, gören kişinin işi ile tabir edilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Azrail’i can alırken görmek, güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar uzun yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Azrail ile konuşmak, rüya sahibinin hayatının her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacak bir musibet yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine neden olacak bir olay geleceğine işaret eder.

Rüyada Azrail kılığında insan görmek, rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği  şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com