RÜYADA AYVA TOPLAMAK

Rüyada ayva toplamak, gören kişi için henüz düşünce aşamasında olan bir işin gündeme gelmesine ve bu iş için yeni yeni adımlar atılmasına işaret eder. Bu iş ile birlikte kişinin kısmetinin açılmasına da yorumlanmaktadır. Rüya sahibi rüyasında birden çok ayva topladığını görürse, zenginliğe ve güce sahip olur demektir. Bu rüya mutluluk anlamına da geldiği için toplanan ayva sayısı kadar çok, büyük mutluluk verici gelişme yaşanacaktır. Rüyada ayva toplamak aynı zamanda rüya sahibi kişinin ailesinin büyüyüp genişleyeceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, daha kalabalık ve birbirine bağlı bir aile olunacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Ayva Toplamanın Anlamları

Rüyada ayva ağacı görmek, gören kişinin soyu ile ilgili bir rüyadır ve mevsiminde görülen, yeşil yapraklı bir ayva ağacı, kişinin akraba sayısının artacağına, çok sayıda evliliğin gerçekleşeceğine, yeni bebeklerin dünyaya geleceğine işaret ettiği gibi, sararmış yaprakların olduğu ayva ağacı da tersi şekilde, vefat haberlerinin geleceğine ve yaşlı kişilerden bazılarının hayata gözlerini yumacağına tabir edilir. Diğer yandan ayva ağacı gören kişinin iş hayatında da, özel hayatın da her konuda şanslı olacağı yorumu yapılabilir. Özellikle para konusunda ciddi bir birikim sahibi olunacağına, altın veya değerli ziynet eşyası bakımından da kişinin hatırı sayılır bir varlığa sahip olacağına işaret  eder. Yapılan işin ehli olmak ve ticarette üstün başarılar elde etmek gibi anlamları da vardır.

Rüyada ayva satın aldığını görmek, gören kişinin hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayva yemek, genel olarak kişi için iyi şekillerde yorumlanmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin yaşayacağı önemli bir olay sonrasında çekeceği acıya, göz yaşına, kedere ve asla unutamayacağı kadar kötü bir olayın yaşanacağına işaret eder. Ayva yemek bazen de başa gelecek bir hastalığa işaret eder ve kişinin yaşam kalitesini düşürecek bir rahatsızlık nedeni ile uzun süre sıkıntılar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada ayva reçeli görmek, gören kişinin elde ettiği para anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin oturduğu yerden, hiç emek harcamadan, yorulmadan kazanç sağlamasına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com