RÜYADA AYNADA KENDİNİ GÖRMEK

Rüyada aynada kendini görmek, gören kişinin kendi yaptığı davranışlar nedeniyle zarar görmesine ve pişmanlık duymasına işaret eder. Rüya sahibinin aynada kendisini görmesi, bir konuda kendisi ile yüzleşmesi gerektiği ile tabir edilir. Vicdan muhasebesi yapacak olan kişi, yaptığı hataların farkına varıp pişmanlıkları ile yaptıklarını düzeltmesi gerekecek demektir. Diğer yandan rüya sahibi için yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye şeklinde yorumlanır.

Rüyada Aynada Kendini Görmenin Anlamları

Rüyada aynada kendini farklı görmek, gören kişi çevresinden bazı şeyleri saklayacak demektir. Rüya sahibi insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek veya yaptığı bir şeyin utanç vermesi sebebiyle gizlenmesini sağlayacaktır. Alçakça davranışlarda bulunacak, insanların gözünde küçülmesine neden olacak hareket veya olaylar gerçekleşecektir demektir. Ancak rüya sahibi bu yaptıklarından dolayı rahatsız olmayacaktır.

Rüyada aynada kendini şişman görmek, kendini beğenmiş ve diğer insanlardan büyük görmek anlamlarına gelir. Rüya sahibi kendisini çevresinde önemli bir kişilik olarak görünmek için her yolu deneyecektir. Ancak insanların düşüncelerine değer vermez ve kendi istediğinin olması için onlara tavır gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyada aynada kendini kel görmek, gören kişinin özgüvenini kaybedeceğine işaret eder. Yaşadığı olumsuzluklar, üst üste şansız olaylar rüya sahibinin kendisine olan güveninin azalmasına ve bazı işlerden kaçmasına neden olacaktır. Rüya sahibinde beğenilmeme korkusu oluşacaktır. Ancak rüya sahibi rahat olmalıdır. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve beğenilen bir kişidir. Rüya sahibinin alçak gönüllülüğü, saflığı böyle düşünmesine yol açacaktır.

Rüyada aynada kendini sakallı görmek, gören kişinin yakalanacağı bir hastalığa işaret eder. Rüya sahibi yakın zamanda bir rahatsızlık geçirecek ve bu hastalık psikolojik olarak rüya sahibine ciddi zarar verecektir. Sıkıntı ve dertler kişinin hayatında buhranlı bir döneme girmesine neden olacaktır. Bu dönem oldukça uzun sürebilir şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com