RÜYADA AYAKKABI GÖRMEK

Rüyada ayakkabı, rüya sahibinin atacağı adımların, alacağı yolların işaretidir. Ayrıca bu ilerlemeleri kaydederken etrafında oluşturduğu imajı da temsil eder. Rüyada görülen ya da giyilen ayakkabı gören kişinin hayattaki duruşunu nasıl korunduğunu veya yaşamı sürdürürken kendini nasıl ifade ettiğini temsil eder. Bazı alimlere göre ayakkabı görmek, kişinin güç ve kuvvet kazanmasına, kendisine hizmet edecek kadına, hizmetçiye yorumlanmaktadır. Bu rüyanın doğru yorumlanabilmesi için görülen ayakkabının durumu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Rüyada Ayakkabı Görmenin Anlamları

Rüyada ayakkabı almak, gören kişinin hayatta ilerlemesi için yeni yöntemler aradığının göstergesidir. Hedeflerine ulaşabilmek için kullanabileceği yöntemler aradığına işaret eder. Rüyada ayakkabı satın alan kimse parlak ve güzel bir dönem geçirir. Eğer alınan ayakkabı güzelse çok rahat çalışacağı ve başarılı olacağı bir işe girmeye; eğer ayakkabı eski ve kötü ise kötü bir meslekte bazı sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Bazen de bu rüya hanıma yorulur. Ayakkabı satın alan kişi aldığı ayakkabının vasıflarında bir kadınla evlenir demektir.

Rüyada ayakkabı giymek, rüya sahibi kendisini rahat ayakkabılar içinde gördüyse bu kişiliğiyle artık tamamen barışmaya başladığına işaret eder. Pahalı ayakkabılar giymek, gören kişinin bundan sonraki hayatında zenginlik ve bolluk istediğine işarettir. Bazı tabirciler için ayakkabı giymek, yeni bir işe girmektir. Bazen de oldukça büyük bir güce kavuşmaya, iş hayatında büyük başarılar elde etmeye, kendisine güvenilen ve sayılan bir insandan nasihatler almaya da yorumlanabilir.

Rüyada topuklu ayakkabı görmek, rüya sahibinin birilerini etkileyecek kasıtlı bir hareket yaptığını ve bu hareketin ilerlemesini yavaşlatabileceğini gösterir. Bazı tabircilere göre bu rüyanın anlamı kadındır. Rüyada topuğun kırılması, ahlaksız ve kötü huylu bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada topuklu ayakkabı giymek, yakında evlenmeye de yorulabilir. Bir erkeğin rüyasında topuklu ayakkabı giymesi, eğer ayakkabı güzelse tez zamanda iyi huylu ve ahlaklı bir kadınla evlenmesine veya böyle bir hanıma aşık olup gönül ilişkisi yaşamasına işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabı yıkamak, rüya sahibinin işinde daha başarılı olmak için kendisinde ve izlediği yolda bazı değişiklikler yapacağına işaret eder. Yaşam tarzınızda bazı sorunların farkında olduğuna ve bunları düzeltmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada delik ayakkabı görmek, gören kişi bir seyahate çıkar ve o seyahatten kendisi için oldukça büyük menfaatlere erişir. Bu rüya genellikle yolculuk ve yer değişikliğidir. Bir şehirden aşka bir şehre gidecek olan rüya sahibi, gittiği yerde ikamet ederek memleketinden uzaklaşır. Bu rüya, gören kişi için genellikle hayırlı olmakla birlikte bazı tabircilere göre ise delik ayakkabı maddi sıkıntılara, borçlanmaya, zarar görüp elinden mal çıkarmak zorunda kalmaya işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com