RÜYADA AVİZE GÖRMEK

Rüyada avize, evlilik yaşantısına tabir edilir. Avizenin parlak ve temiz olması evin hanımının huzurlu, sakin, anlayışlı biri olduğuna işaret eder. Ampulleri sönmüş, eski ve kirli bir avize ise tam tersi şekilde tabir edilir. Yani ev hanımının huysuz, huzursuz ve işe yaramaz biri olduğuna bu sebeple de evde huzurun olmadığına işaret eder. Rüyada avize görmek diğer yandan da iş hayatındaki başarılı yükselişe ve parlak geleceğe delalet eder. Kişinin kariyerinde en üst noktaya yükseleceğine, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine yorulur. Rüya sahibi için aydınlık ve güzel günler geliyor demektir.

Rüyada Avize Görmenin Anlamları

Rüyada avize almak, rüya sahibinin evlenerek yeni bir eve sahip olmasına işaret eder. Eğer gören kişi evliyse evliliğinde istediği herşeyi yaşayacaktır.

Rüyada kristal avize görmek, gören kişi hayatta bazı zorluklar ve engellerle karşılaşacak ve bir süre başı bu konular nedeni ile ağrıyacak demektir. Hayatın zorlaşması ve işlerin kötüye gitmesi, pek çok aksiliğin de üst üste yaşanması şeklinde değerlendirilir.

Rüyada avize takmak, sadakatsiz kişilerle yol ayrımına gitmeye, kararlı insanlarla yemek yemeye, akıllı insanlarla mutlu yaşamaya olarak açıklanır. Günahkar kardeşi uzak tutmaya, akıllı adamla dostluğa, mutsuzluktan kaçıp mesut olmaya, dirençsiz şahısla yol ayrımına, yalancı olana kanmamaya yorulur. Hain kişi tarafından kandırılmamaya, kabiliyetli kişilerden gelecek şefkate, bilgili kardeşle yolculuk yapmaya olarak tabir edilir.

Rüyada avizenin düştüğünü görmek, kardeşle yaşanan zor günlerin çözümüne, ferasetli kişiyle yardımseverliğe, paylaşımcı olan ile arkadaşlığa, haysiyetli olanlarla beraberlik kurmaya şeklinde yorulur. Bunun yanında avizenin düşmesi dostluk temelleri atmaya, anlayışlı kimseyle insanlara yardımcı olmaya, düşüncesiz kişilerden geri durmaya yorulur. Başarılı kişi ile ortak olmaya, adaletli kişilerle beraberliğe, saygın kişiyle mukavele yapmaya, güzel huylu bireyle bahtiyar yaşamaya olarak anlatılabilir.

Rüyada avize kırılması, sevimsiz kimseleri mazur görmeye, sadık insanlarla ticaret yapmaya, ihtiyatlı kimseyle fikrini paylaşmaya, modern olanlarla yaşanacak mutluluğa olarak açıklanır. Bunlara ek olarak, düzenli bireyle mutlu yaşamaya, inançsız insanları hayatından çıkarmaya, korumacı adamdan iyilik görmeye şeklinde yorulur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com