RÜYADA AT GÖRMEK

Rüyada at görmenin anlamı, çok hayırlı ve güzel şeylere işaret eder. Kişinin rüyada at görmesi kazanacağı zaferlere işaret ederken, işinde yükselerek terfi etmesine de delalet eder. At aynı zamanda yol anlamına gelir. Bir kişi rüyasında beyaz bir at görürse, rakibine karşı galibiyet kazanacağı anlamına gelir. Eğer rüyada siyah at görürse liderliğe, yöneticiliğe, devlet başkanlığına işaret etmekle birlikte kişinin dünya malına da delalet eder. Bebek bekleyen biri rüyada ata bindiğini görürse bebeği erkek olacak demektir.

Rüyada At Görmenin Anlamları

Rüyada ata binmek, binmeyi bilmeyen bir kişi eğer rüyasında ata bindiğini görürse mesleğinde göstermiş olduğu üstün başarı sayesinde terfi alacağına işaret eder. Ata binmek aynı zamanda kişinin bir yola gideceği anlamına gelir.

Rüyada attan inmek, binmek hayırlı, attan inmek ise kötüdür. Rüyasında attan indiğini gören kişi, zorluğa, darlığa ve sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada at sevmek, rüyayı sahibinin hayallerine, hedeflerine ve isteklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna, ne olursa olsun onlardan vazgeçmeyeceğine, en kötü zamanlarda bile umudunu yitirmediğine ve kararlı durduğuna alamet eder.

Rüyada koşan at görmek, rüyayı gören kişinin rızık, şifa, hayır, iyilik bulması ve bu konularda bolluk yaşaması demektir. Kısa zamanda gelecek zafer, zenginlik, sağlık, huzur ve saadet anlamına gelir.

Rüyada atın şahlandığını görmek, kişinin çalışmalarında gösterdiği özverinin ve emeklerin boşa gitmeyeceğine ve rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak karşılığını alacağına ve başarıya fazlasıyla doyacağına yorulur.  Ele geçen kazancın bir süre biriktirilmesi ile bir miktar birikim yapılacağına ve bu birikimle iş sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada ölen at görmek, yaşanacak üzüntülü bazı olaylara ve bu süre boyunca yoğun bir stres ve baskı altında kalınacağına, sinirlerinin yıpranacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine işaret eder. Bunun yanında, işle ilgili olarak varılan son noktada büyük bir başarı kazanılacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada beyaz at görmek, rüya sahibinin sevdiği kişiyle kavuşacağı anlamına gelir. Kişi bekarsa karşısına kendisi için hayırlı olacak biri çıkacak, duyguları karşılıklı olacak, eğer yalnız değilse aşk hayatının yolunda gideceğine alamettir. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı gönül sancılarını, kalp kırıklıklarını ve güvensizliğini ona unutturacak gerçek aşkını bulacak demektir.

Rüyada at yavrusu görmek, kişinin yaşamını kökünden değiştirecek, ona yeni fakat tatlı sorumluluklar getirecek, onu çok mutlu edecek, duygusal olarak kendisini çok iyi hissedeceği duygular yaşatacak bir değişim olacağı anlamına gelir. Kişi, hayatın yeni güzelliklerini keşfedecek ve değişik duyguları tadacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.