RÜYADA ASLAN GÖRMEK

Rüyada aslan görmek, devlet reisi anlamına gelmektedir. Aslanın bedeninden kopmuş olan bir uzvunu görmek ya da yemek devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder. Rüyada görülen aslan aynı zamanda mala ve güce delalet eder. Rüyada aslanın birine zarar vermesi, o kişinin bütçesinde meydana gelecek olan açığa işaret etmektedir. Rüyasında kendini aslanın üzerinde gören kişi rakibini mağlup edecek demektir. Rüyada aslanı sadece bir gölge gibi net olmadan görmek, ölüme işaret eder. Sağlığı yerinde olan bir kişi için aslan uzun hayata, hasta kişi için ölüme işaret etmektedir. Rüyada aslan tarafından yaralanmak, rakiplerin alt ettiği kimselerin himayesi altına girmek demektir. Aslan güç ve başarı anlamına gelir. Rüyasında aslan gören kişi, her işi layığı ile yerine getirme kudretine sahip olan kişidir demektir.

Rüyada Aslan Görmenin Anlamları

Rüyada aslan beslemek, rüya sahibinin bir devlet kurumunda işe gireceğine, bu iş sayesinde hem bir eve sahip olacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına yorumlanır. İşler çok iyi bir hal alacak, kazanç günden güne artacak ve sevilen bir kişinin bir derdine derman olunacak demektir. Rüyada aslan besleyen birini görmek, kaçan fırsatların çok büyük kazançla geri döneceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, ters düşülen bir kişi ile aranın düzeltileceğine ve mutlu bir yuva kurulacağına işaret eder. Rüyada dişi aslan beslemek, bereketli bir döneme girileceğine ve bu dönem içerisinde birbiri ardına güzel haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada aslan kovalaması, sorunlarla boğuşulan bir işte atılacak adımlar sayesinde bol kazanç elde edileceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına ve evlat sahibi olunacağına işaret eder. Yolculuk edileceğine ve yolculuğun yeni fırsatlar getireceğine de delalettir. Rüyada dişi aslan kovalaması, zor geçen bir dönemin ardından beklenmedik bir şekilde güzel olaylar yaşanacağı, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe dönüştürüleceği, dertlerin aşılacağı, mutluluğun günden güne artacağı, sağlıkla ilgili olan sorunların çözüme kavuşacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyasında aslan saldırısına uğramak, rakiplere ya da hasımlara yenilmek ve onların hizmetine girmek anlamına gelmektedir. Rüyada aslan saldırısından kurtulmak, birçok konuda kötü durumların yaşanmasına, büyük bir üzüntü duyulmasına ve tatsızlık çıkmasına sebep olacak bir sorunun önüne geçileceğine, alın teri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim elde edileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına işaret etmektedir. Rüyada aslan saldırısından kurtulan zebra görmek, sosyal hayat içerisinde ters düşülen bir kişi ile orta yolun bulunacağına, bu sayede sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, gezip görmek için bir seyahate çıkılacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Samimi olunan bir kişi ile yola çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada aslan yavrusu görmek, gören kişi bir kadın ise ve ona süt emzirdiğini görürse, yetişkin bir erkeğe hayrı dokunacak demektir. Eğer bir erkek rüyasında aslan yavrusunu emzirdiğini görürse makamı artar, iş yerinde müdür ya da şef olur demektir.

Rüyada aslan ısırması, bir tapu sorunundan ya da bir borçtan ötürü resmi bir görevliyle ters düşüleceği, uzun sürecek bir mahkemeye girileceği, bazı yazışmalar yapılacağı ve bu yazışmaların ardından bir miktar ceza ödeneceği anlamına gelmektedir. Rüyada aslan ısırması ve kan gelmesi, sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorumlanır. Yaşanan bir tatsızlığın çözüleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com