RÜYADA ARABANIN YANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada arabanın yandığını görmek, bir konuda aşırı ısrarcı olmak veya gereksiz yere inat etmek suretiyle işleri kördüğüm edecek olmanın ifadesidir. Gören kişinin egosuna yenik düşmeden, kendisine yapılan öğütleri dinlemesi gerektiğini, bir adım atmadan önce fikrine güvendiği kimselere danışmasının doğru olacağına işaret eder. Planlanan bir yolculuğun gerçekleşmeyeceğini, çeşitli engeller çıkacağını ve kişinin bu yola gitmemesinin kendisi için daha hayırlı olacağını ifade eder. Araba yanması uzak yoldan gelen bir haberle can sıkıntısı yaşamak, üzülmek manasına da gelir ve kişinin akraba çevresinde yaşanan kötü bir hadiseden haberdar olacağını işaret eder. Yangın genel olarak yaşanacak bir kaybın veya üzüntünün, sorunların habercisi olduğundan, araba yanması da kişinin moralini bozacak bazı gelişmelerin işaretidir.

Rüyada Arabanın Yandığını Görmenin Anlamları

Rüyada araba yakmak, kendi arabasını yakan kişiler bile bile, sonucunu göre göre hata yaparlar demektir. Nefsine hakim olamamak demektir ve rüya sahibinin kötü alışkanlıkların pençesine düşeceğini, yaptığının yanlış olmasına karşın ısrarla hatasını sürdüreceğini, büyük kayıplar yaşayacağını ifade eder. Başkasının arabasını yakmak ise sorumsuzluk ve düşüncesizlik nedeniyle aile veya yakın çevredeki kimselerin hayatlarında sorunlara neden olmak anlamına gelmektedir.

Rüyada yanan arabayı söndürmek, son dakikada yapılan bir hatanın farkına varmak ve sorunu çözmek için işe koyulmak demektir. Genellikle kişinin yaptığı hatadan ders alacağını ama ne yazık ki olan biteni geri alamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği birine karşı duyduğu sözlerle hareket edip, bu kimseye karşı peşin hükümlü davranacağına, kalbini kıracağına, sonradan durumun farkına varıp özür dilese de arkadaşının gönlünü alamayacağına yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com