RÜYADA ALMANYA’YA GİTMEK

Rüyada Almanya’ya gitmek, rüya sahibinin büyük hedefler peşinde olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin zoru başarma isteği ve hevesi içinde olduğuna, zorluklarla baş etme gücünü kendine bulduğuna, karşısına çıkan tehlikeli işlerden korkmadığı, bilakis üzerine üzerine gitmeyi tercih ettiği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kazancın, mutluluğun, bolluğun ve bereketin garanti olacağına ve ömür boyu süreceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Almanya’ya Gitmenin Anlamları

Rüyada Almanya’da olduğunu görmek, gören kişinin büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendini hep bu doğrultuda şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan bile geçirmediği bir işinde başarısız olacağına ve çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada yurt dışına gitmek, gören kişinin kafasının çok karışık olması nedeniyle sürekli kararsızlık yaşadığına işaret eder. Bu durum hem rüya sahibini hem de çevresindekileri zor durumda bırakıyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yolculuk yapmak, rüya sahibinin ileriye yönelik bazı yatırımlar yapmak istediği ve bunun için sermaye biriktirdiği anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için planlar kuruyordur şeklinde tabir edilir.

Rüyada yol hazırlığı yapmak, gören kişinin iş hayatında muvaffak olacağına ve hak ettiği koltuğa oturmayı mutlaka başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi bir kariyer edineceğine ve geldiği yeri kaybetmemek için elinden geleni yapacağına tabir edilir.

Rüyada gurbete gitmek, gören kişi çok çalışacak, emeğinin karşılığını alacak bu sayede maddi güç elde edip, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, azimli, hırslı çalışkan, cesur ve gözü kara olduğuna işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com