RÜYADA ADRES SORMAK

Rüyada adres sormak, gören kişinin kafasının karışık olduğuna, önemli konular üzerinde karar almakta güçlük çektiğine ve bu nedenle de yardıma ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüya sahibi, içine düştüğü bu zor durumdan kurtulmak için hayat tecrübesi olan bir kişinin ya da aile büyüklerinden birinin görüşünü almaya ihtiyaç duyuyor demektir. Rüyayı gören kişinin, kendisine gösterilen yoldan gitmesi durumunda işinin kolaylaşacağına tabir edilir. Rüyada yol sormak, rüya sahibinin tam da umutlarının tükendiği ve hayattan elini eteğini çektiği bir anda bir kişinin sayesinde karşısına çözüm yollarının ve çarelerin çıkacağına, bu sayede hem yaşama olan inancına kavuşacağına hem de rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Adres Sormanın Anlamları

Rüyada adres almak, rüya sahibine öncülük eden, yoluna ışık tutan, bilmediği konularda kendisini bilgilendiren, görmüş, geçirmiş, mantıklı ve aklı başında bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada adres vermek, herhangi bir kişiye bir yerin adresini vermek, o kişinin yakınları, akrabaları, dostları ve arkadaşlarının kendisinden şikayetçi olduğuna işaret eder. Rüya sahibi, ya çok çalışıyor olması ya da evden hiç çıkmıyor olması nedeni ile sevdiklerinin halini hatırını sormuyordur şeklinde yorumlanır.

Rüyada adres söylemek, gören kişinin başta ailesi, akrabaları, sonra da yakın çevresi ve komşuları için çok faydalı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibi herkes için mutlaka zamanında iyi bir şeyler yapmış hala da yapmaya devam ediyor demektir.

Rüyada kaybolmak, gören kişi, çok verimsiz ve kötü günler geçirecek, çok şanssız ve kısmetsiz olacağı bir döneme girecek demektir. Bu rüya, işlerin sarpa saracağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, bu nedenle kazancın ve rızkın azalacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com