RÜYADA ADRES ARAMAK

Rüyada adres aramak, gören kişinin çaresiz durumlarda kalıp, bir başına zorluklarla mücadele etmek zorunda olacağına bu durumun da kendisine çok ağır geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin yalnız başına atlatılması imkansız olan ve çok zor geçeceği için kişiyi yıpratacak günlerin yaşanacağına, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Adres Aramanın Anlamları

Rüyada yol sormak, gören kişinin içinden çıkamayacağı ve kafasını kemirip duracak bir olayın yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin tecrübeli olan kişilerden yardım istemesine, onların öğütlerine ve telkinlerine ihtiyaç duymaya işaret eder.

Rüyada yol tarifi almak, gören kişinin kafasında bazı soru işaretleri olduğuna, bunlardan kurtulmak için bazı yollar ve çareler aradığına ancak bu durumun üstesinden birilerinin kendisine destek vermesi ile kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada yol tarifi vermek, bir kişi rüyasında birine yol tarifi verdiğini görürse o kişinin, çevresinden övgü dolu sözler duyacağı ve onların sevgisini kazanacağı bazı davranışlarda bulunacağına ve en çok da ailesini mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada iz sürmek, ar ve namus kavramlarına çok önem veren, karşısına çıkan kişilerde ilk önce bu değerlerin olup olmadığına bakan ve ondan sonra dostluk kuran bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada birini takip etmek, o kişi hakkında bilgi toplamaya, hal ve hareketlerine bakarak karakterini analiz etmeye ve kötü alışkanlıkları var mı diye araştırmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi, çevresindeki kişileri özenle seçiyor ve kafasında onları test ediyor demektir.

Rüyada takip edilmek, büyük talihsizliktir ve mutsuzluk anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com