RÜYADA ADET OLMAK

Rüyada adet olmak, gören kişinin dinine bağlı olmadığına ve dini vecibelerden uzak biri olduğuna tabir edilir. Rüyada bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi hayatta yaşanacak zorluk ve sıkıntıya işaret eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yorum değişir ve dine bağlılığa tabir olunur. Rüyada adet olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder. Rüyada adet olmak sağlık sorunlarına da yorumlanır. Sağlıklı bir kişinin rüyasında adet olduğunu görmesi o kişinin hastalanacağına işaret ederken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi dünyaya bir erkek evlat getireceğine tabir edilir.

Rüyada Adet Olmanın Anlamları

Rüyada kadının adet olduğunu görmesi, hayırlı bir rüyadır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmesi, gören kişinin doğru yoldan ayrılarak zina yapmasına işaret eder. Bu kişi nikahı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada adet kanı görmek, iyi değildir. Rüya sahibi için dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder.

Rüyada karın ağrısı çekmek, gören kişi malını ya da parasını helal olmayan bir işe harcayarak, büyük bir maddi zarara uğrayacak ve sonradan çok üzülecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada kan görmek, hayırlı şekilde yorumlanmaz. Gören kişi için üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken, toplum için de büyük felaketler olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com