RÜYADA ADET OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada adet olduğunu görmek, gören kişinin zor durumda kalmasına, zahmet ve sıkıntı çekmesine tabir edilir. Rüya sahibinin dinde ve ahlakta zayıflayacağına, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, eksik, hatalı ve kusurlu işler yapacağı bu nedenle de gözden düşeceği ve geri planda kalacağı anlamlarına gelmektedir. Bu rüya helal olmayan yollara girmeye, zinaya ve fesada düşmeye işaret eder. Rüyada adet olmak, bir kadının ya da bir erkeğin rüyasında adet olduğunu görmesi o kimsenin hak yolundan ayrılarak, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah katında makbul olmayan yollara girmekten geri durmadan menfaat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Adet Olduğunu Görmenin Anlamları

Rüyada adet olduğunu hissetmek, gören kişinin hayatında bir takım aksiliklerin meydana geleceğine ve kendisinin de daha kısa yollardan daha çok para kazanıp kar etmek için kötü işlere gireceğine, bu durumun ters tepmesi ile zarar etmekle kalmayacağına aynı zamanda günahkar olacağına tabir edilir.

Rüyada adet kanaması görmek, gören kişi eğer rüyasında kan görürse onun rüyası artık bozulmuş demektir. Fakat rüyada eğer kan yoksa ve rüya sahibi adet kanaması olduğunu hissederse bu onun büyük bir hataya düşeceğine, saygınlığını kaybedeceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına işaret eder.

Rüyada regl olduğunu görmek, gören kişinin hataları nedeni ile başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına ve bu nedenle de hak yolunda yaptığı hayır işlerinin de kabul olmayacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin inancını terk edeceğine işaret eder.

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, rüya sahibinin hileli işler yapacağına ve bundan kendisine çıkar sağlamaya çalışacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com