RÜYADA ADAM BIÇAKLAMAK

Rüyada adam bıçaklamak, gören kişinin büyük sırlara sahip olduğuna ya da geçmişinde çok kötü olaylara karıştığına ve bu nedenle sürekli endişe yaşadığına, tedirginlik yüzünden dostlarını ve arkadaşlarını da kaybettiğine işaret eder. Aynı zamanda çok büyük pişmanlıklara da yorumlanan bu rüya, gören kişinin her şeyden elini eteğini çekip, kendi halinde bir yaşamı seçtiğini ve bu nedenle asosyal bir hayata sahip olduğuna da tabir edilir. Rüyasında adam bıçakladığını gören kişi, istemeden bir başkasının yaralanmasına ya da ölmesine de neden olabilir demektir. Diğer yandan gören kişinin kendisine zarar vereceğini düşündüğü bir düşmanına ya da bir kimseye savaş açıp, onunla mücadele edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Adam Bıçaklamanın Anlamları

Rüyada biriyle kavga edip onu bıçaklamak, önce biriyle kavga ettiğini sonra da bıçakladığını gören kimsenin tüm aile hayatı alt üst olur demektir. Yaşadığı olaylar sonucunda gören kişinin içinden çıkamayacağı durumlar oluşur ve evli ise ayrılır, anne babası ile arası bozulur, işleri yolunda gitmez şeklinde yorumlanır. İslami açıdan kişinin çok büyük bir günah işlediğine ve bu nedenle tövbe etmesi gerektiğine de yorumlanır.
Rüyasında kavga edip birini bıçaklayan kişi, yakın arkadaşlarından ve dostlarından olur, yalnız kalır. Bu rüyayı gören kişinin çok yakın dostlarının ya da sevdiklerinin ardından iş çevirip, onları sırtından vuracağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada birini bıçaklayarak öldürmek, tanımadığı birini bıçaklayarak öldürdüğünü gören kişinin hayatına macera dolu bir insan girer ve kişi pek çok farklı insanla tanışacağı ortamlara girer demektir. Aynı zamanda hayatının pek çok aksiliklerle dolu olacağına ve çok sayıda badire atlatılacağına da işaret eder. Rüyasında tanıdığı bir kişiyi bıçaklayıp öldüren kimse ise, o kişiyi hayatının geri kalanına da dahil eder ve ömür boyu görüşürler. Bu rüya başka bir yoruma göre, kişinin pişmanlık duyduğu bir olayın rüyayı görmesinin ardından yeniden gündeme geleceğine, istenmeyen sırların ifşa olacağını da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.