RÜYADA ADAK GÖRMEK

Rüyada adak görmek, gören kişinin iyi niyetler ve iyi dilekler taşıdığına fakat karşısına her zaman kendisi gibi iyi kalpli kimselerin çıkmayacağına işaret eder. Kötü bir rüya değildir fakat rüya sahibinin her zaman şansının yaver gitmeyeceğine, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin en büyük çıkmazının yanlış kişilere umut bağlamasıdır ve bu kişiler kendisini hep yarı yolda bırakacaklardır şeklinde yorumlanır. Rüyada adak adamak, rüya sahibinin çok istediği bir şey için Allah’a el açtığına ve ondan yardım dilendiğine işaret eder. Bu rüya olduğu gibi tabir edilir ve rüya sahibinin gerçekten de yoluna adak adadığı bir dileğinin olduğu şekline tabir edilir.

Rüyada Adak Görmenin Anlamları

Rüyada adaklık koyun görmek, gören kişinin yerine getirmesi gereken bir sözü olduğuna işaret eder. Rüya sahibi eğer o adaklık koyunu aldığını görürse sözünü yerine getirmeyi başaracak ve alnının akı ile bu işin altından kalkmış olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada adak kesildiğini görmek, gören kişinin çok mert bir kimse olduğuna tabir edilir. Kişi, iki eli kanda olsa da yine de sözünü yerine getirir, ettiği lafların ve attığı adımların arkasında durur, gururundan ve onurundan hiçbir durumda ödün vermez şeklinde yorumlanır.

Rüyada adak eti dağıtmak, gören kişinin, iyi niyetlerle yapmış olduğu bir hayrın Allah katında makbul sayılacak kadar önemli olduğuna ve insanların arkasından güzel konuşup, kendisi için dualarını eksik etmeyeceklerine işaret eder.

Rüyada adak eti yemek, insanlar hakkında dedikodu yapmaya ya da bir kişiyi haksız yere suçlayarak onun günahına girmeye işaret eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir insanla ilgili yanlış düşüncelere kapılacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com