RÜYADA ADA GÖRMEK

Rüyada ada görmek, rüya sahibi için bazen sıkıntı bazen de mutluluk yaşamak anlamına gelir. Yapılacak olan hayırlı ve güzel evliliğe, aile içinde geçime ve mutluluğa tabir edilirken bir yandan da karşılaşılacak zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara tabir edilir. Bu rüyanın kesin yorumu için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek gerekmektedir. Bu rüya daha ziyade rüya sahibinin aile içindeki, iş hayatındaki ve çevresindeki kişilerle olan ilişkileri üzerinden yorumlanmaktadır.

Rüyada Ada Görmenin Anlamları

Rüyada adada olduğunu görmek, rüya sahibinin elinin açık olduğuna işaret eder. Gören kişi yakın bir zaman içinde çok zor durumda kalmış olan bir yakınına maddi anlamda yardım etmek zorunda kalabilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ıssız adaya düşmek, gören kişinin çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve çevresinde çok sayıda insan olacağına işaret eder.

Rüyada adada mahsur kaldığını görmek, gören kişinin maddi sıkıntıları sona erecek demektir. Rüya sahibi yeni bir işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ada ve deniz görmek, rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir kişi ile küçük bir fikir ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına fakat bunun bir küslüğe ya da ayrılığa neden olmadan kısa sürede tatlılığa bağlanmasına işaret eder.

Rüyada adaya gitmek, gören kişinin malını paylaşmasına işaret eder. Rüya sahibi kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük serveti paylaşacak demektir. Rüyada adaya gitmek, cömert bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada ada satın almak, daha çok hane içi ile tabir edilir. Ailede yaşanan sorunların artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hakim olmasına işaret eder. Bu mutluluğun ve huzurun nedeni borçların ödenmesi ve geçimin yerine gelmesidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com