RÜYADA ACUR GÖRMEK

Rüyada acur görmek, çok makbul ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin şansının döneceği, kısmetinin ve işlerinin açılacağı, hayatının yoluna gireceği ve isteklerinin birer birer gerçekleşeceği anlamına gelir. Mutluluk, sağlık, eğlence, ağzı tadı ve keyif olarak tabir edilir ve rüya sahibinin yaşamından yana kaçmış olan ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Sağlık ve zenginlik içinde rahat bir ömür yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Acur Görmenin Anlamları

Rüyada acur tarlası görmek, gören kişinin muradına ereceğine ve tüm isteklerine kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi arka arkaya pek çok başarı ve zafer elde edecek bu sayede ikinci bir iş yapma ya da işini büyütme şansına sahip olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada acur toplamak, karlı işlere girmeye, elde edilen kazanç ile birikim yapmaya ve gelecek adına iyi bir şeyler yapabilmek için kurulan hayalleri gerçekleştirme fırsatı elde etmiş olmaya işaret eder.

Rüyada acur yemek, gören kişinin yapacağı güzel ve hayırlı işler sayesinde takdir toplayacağına, pek çok kişi tarafından tebrik edileceğine ve günlerce kendisi hakkında övgü dolu sözlerle bahsedileceğine işaret eder.

Rüyada acur turşusu görmek, gören kişinin hedeflerine çok yaklaştığına, bu kararla ve inançla devam ettiği takdirde istediği noktaya gelmeyi başaracağına ve çok önemli işlerin başına geçeceğine işaret eder. Rüya sahibi ileride ailesinin gurur kaynağı olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada acur turşusu yemek, gören kişinin meslek hayatında çok başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin makamının ve maaşının artacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine tabir edilir. Kişinin özellikle de kazançtan yana şansının açık olacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com