RÜYADA AÇMA GÖRMEK

Rüyada açma görmek, açma eğer hamur işinden yapılmış ise kısmet ve bereket anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin gelirinin artmasına neden olacak pek çok imkana kavuşacağına yorumlanan bu rüya ev içindeki huzurun ve aile sıcaklığının her zaman süreceğine de tabir edilmektedir. Bunların yanı sıra nimetlerden yana şansı açık olan rüya sahibinin ayaklarına serilecek olan pek çok zenginliğe de işaret etmektedir. Manevi anlamda da kişinin gönlünü açacağına ve daha pozitif düşünen biri haline geleceğine de işaret eder. Şartları zor olan kimselerin daha iyi yaşama olanakları bulacağına, varlık içinde yaşayanların da yeni mal ve mülkler alarak daha da zengin bir hayat süreceklerine işaret eden bu rüya hayırlı bir rüyadır. Asla geriye gitmeyecek olan maddi zenginliğe, duygusal açıdan tatmin olmaya ve sevilmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Açma Görmenin Anlamları

Rüyada açma yaptığını görmek, çok sayıda açma yaptığını gören kişilerin evleri her daim kalabalık olur ve gelen misafirler eve esenlik verir anlamına gelmektedir. Doğru ve hak yemeyen, ağzından her zaman güzel sözler çıkan, kimse hakkında kötü şeyler söylemeyen ve dedikodu yapmayan dostluklar kurulacağına, bir ömür devam eden, vefalı arkadaşları sayesinde kişinin sırtının yere gelmeyeceğine de işaret eder. Açma yapan kişinin kızı varsa çok kısmetli olur ve sık sık görücü gelir demektir. Erkek evlatları olanlar için erken yaşta evlendirmeye ve torun sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada açma yediğini görmek, dünyanın her türlü nimetinden maksimum seviyede yararlanmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin pek çok ülke görmesine, yeni kültürler tanımasına ve geçim sıkıntısı çekmeden rahat bir şekilde yaşaması anlamlarına gelmektedir. Rüyasında açma yiyen kişinin çok sayıda talibe sahip olur. Evliler için eşleriyle aralarındaki kuvvetli gönül bağına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com