RÜYADA AÇIK MEZAR GÖRMEK

Rüyada açık mezar görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin başına hoş olmayan olayların geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine tabir edilir. Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine ve üzüleceğine işaret eder. Başarısız ve mutsuz olmaya yorumlanır.

Rüyada Açık Mezar Görmenin Anlamları

Rüyada mezar açmak, gören kişi, o kimsenin aracılığı ile ekmek ve iş sahibi olacaktır şeklinde tabir edilir. Mezarı açılan kimseye akıl danışmaya, yol yöntem sormaya ve onun bilgilerinden faydalanmaya işaret eder.

Rüyada açık mezara girmek, gören kişinin dost sandığı ve bu nedenle sürekli aralarına girdiği, evlerine gidip geldiği, dertlerini, mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğuna işaret eder.

Rüyada boş mezar görmek, gören kişinin düşünceleri ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna, günü birlik yaşamayı tercih ettiğine, yaşama karşı isteksiz davrandığına, hayattan zevk almadığına ve yaptıklarının da kendisini mutlu etmeye yetmediğine işaret eder.

Rüyada boş mezar taşı görmek, gören kişi yaptığı işlerde hataya düşecek ve bu nedenle de zarar edecek demektir. Rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağına işaret eder.

Rüyada mezar kazmak, gören kişinin malında artış olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com