RÜYADA AÇIK GİYİNDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada açık giyindiğini görmek, bir sırrın ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yıllardır sakladığı bir gerçeği söyleyerek hem kendisini, hem de başka insanları zor duruma düşüreceğine işaret eder. Aynı zamanda bir tanıdığa söylenen sözlerin ulu orta açıklanacağına, kişinin sırrının ifşa edileceğine, ayıbının yüzüne vurulacağına da tabir edilir. Genç bir kız için açık giyinmek kendisini çekemeyen kişilerin hakkında ileri geri konuşmalar yapacağına, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine işaret eder. Evli bir bayanın açık giyindiğini görmesi eşinin ailesi tarafından eleştirileceği anlamına gelirken, bir erkeğin açık giyinmesi ise, ailesinin sorumluluğunu yeteri kadar üstlenmediğine, rahatına düşkün olmasından dolayı harcamalarına dikkat etmediği için borçlanacağına tabir edilir.

Rüyada Açık Giyindiğini Görmenin Anlamları

Rüyada açık giyinen kadın görmek, kişinin aldığı kararları ve attığı adımları çevresindeki insanların destekleyeceğine, kurduğu hayallere kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, borçlarının çoğalacağına, yaşamındaki her şeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, bir anda atılıma geçeceğine işaret eder.

Rüyada birinin açık giyindiğini görmek, yabancı bir kimsenin açık giyindiğini görmek, kişinin çevresine karşı sorumluluk duygusu güden, yaptığı işleri her zaman için insanlara fayda sağlamak için yerine getiren kişilerdir. Görülen bu rüya aynı zaman da hanede tartışma yaşayacak sıkıntıların içine düşerek rüya sahibinin başının ciddi anlamda ağrıyacağına işaret eder. Rüyada bir kimsenin açık giyindiğini görmek, bazen de söz sahibi üstün bir kimseden destek görmeye, çıkarları doğrultusunda hareket ederek kısa zaman da yükselmeye tabir edilir.

Rüyada kapalı birini açık görmek, rüya sahibinin işleyeceği bir günaha yorumlanır. Rüyada görülen bu kişi tanıdık kimse ise bencilce hareket ederek rüya sahibini zarara sokmasına tabir edilir. Bu rüyadaki kişiler yabancı kimseler ise ki yüzlü insanlarla aynı ortamda vakit geçirmeye işaret eder. Rüyada kapalı birini açık görmek, aynı zaman da içte içe pazarlıklı insanlara, sorumsuzca hareket edenlere, insanlara zarar verenlere yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com