RÜYADA ABUR CUBUR GÖRMEK

Rüyada abur cubur görmek, gören kişinin fantezilerle dolu bir hayal dünyasının olduğuna ve gerçek hayatın gereklilikleri ile ilgilenmediğine işaret eder. Rahat hareketleri ile herkes tarafından şaşkınlıkla izlenen rüya sahibinin iş hayatında düzen tutturamamasına ve hareketlerindeki sorumluluğu almadığı, yanlışlarını görmek istemediği sürece de istediği koşullara hiçbir zaman ulaşamayacağına delalet eder. Aşkta bir türlü denge tutturamayan rüya sahibinin ayran gönüllü biri olması yüzünden karşısına çıkan kısmetleri doğru şekilde değerlendiremediğine de tabir edilir.

Rüyada Abur Cubur Görmenin Anlamları

Rüyada abur cubur almak, düşman üzerine galip gelmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de izzet, makam ve murada işarettir. Olumsuz olarak aşkta ihanete işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise gıybet ve işe yaramaz sözler duymak şeklinde tabir edilir.

Rüyada abur cubur yemek, her güzel kişiyle flörtleşen bekar erkeklerin duygusal yaşamlarının çalkantılı geçeceğini ve ruhlarına hitap edecek biriyle karşılaşamayacaklarını, çok geç evlenip yuva kuracaklarını ve çocuk sahibi olmak konusunda emin olmadıklarını, sorumluluk almaktan kaçındıklarını gösterir. Yeni insanlar tanımak için başka ülkelere gitmek ve yeni diller öğrenmek, kültürel tarihle yakından ilgilenmek ve üniversitede yüksek lisans veya doktora yapmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada abur cubur ikram etmek, rüya sahibinin gevezeliği ve boşboğazlığı yüzünden sıkıntı çekeceğine ve sürekli eleştiri alacağına işaret eder. Rüyada abur cuburu arkadaşlarına ikram ettiğini görmek ise gereksiz konuşmalar ve arkadaşlarının hayatına karışmak suretiyle giderek yalnız kalınacağına ve tüm arkadaşlarını kaybetmeye başlayacağına işarettir. Tahammülsüz biri olunduğu için iş yerinde de huzuru kaçan rüya sahibinin boş işler peşinde koşmaktan vazgeçmediği için sürekli tatsızlıklar yaşayacağına delalet eder. Yerleşik hayattan hoşlanmayan kişiler için sürekli yeni maceralara atılacakları seyahatlere başlayacaklarını ve yarı zamanlı işler yaparak hayatlarını kazanacaklarının, zamanla düzenli bir hayata olan özlemlerinin artması ile başladıkları yere geri döneceklerinin de tabiridir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com