RÜYADA ABİYE GİYMEK

Rüyada abiye giymek, herkesin dikkatini çeken, güzel ve alımlı bir kadına işaret etmektedir. Rüyasında abiye giyen kişi, nezih bir ortamda gerçekleşecek güzel bir toplantıya, bir nikaha ya da bir düğün törenine katılacak demektir. Rüyada abiye giyip bir organizasyona katılan, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunur. Parlak ve canlı renkli abiyeler, kişinin yaşama sevinci ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işaretken; siyah ve eskimiş bir abiye ise sıkıntıya, karamsarlığa ve bazen de depresyona işaret eder. Rüyada uzun abiye giyen kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur veya uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa abiye ise, yakın mesafede bir yere gidileceğine veya çok yakın bir zamanda rüya sahibine gelecek bir kısmete işaret eder.

Rüyada Abiye Giymenin Anlamları

Rüyada abiye dikmek, diken kişi eğer erkekse gösterişli ve güzel bir kadınla tanışır; fakat bu kadının hilelerine maruz kalır. Abiye dikmek dünyevi hayatın geçici heveslerine kanmaya ve kendisini aldatmaya da işaret eder.

Rüyada abiye denemek, gören kişinin evleneceği kişiyi seçerken çok dikkat etmesi ve acele etmemesi gerektiğine, eğer aceleci davranırsa ileride pişman olacağı kararlar vermek zorunda kalacağına, bu kararlardan ötürü kendisini çok kötü bir duruma düşürebileceğine, başına çeşitli sorunlar açabileceğine ve bu sorunlardan ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayabileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz abiye, rüya sahibinin çok temiz kalpli bir kişi olduğuna, bu sayede büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah abiye, gören kişinin günlük hayatında istemeden birçok sıkıntılı durumla karşılaştığına, bu sebeple çok kötü ve üzücü günler geçirildiğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güçlü bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına ve çok büyük üzüntü duyulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com