RÜYADA ABDEST BOZMAK

Rüyada abdest bozmak çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Gören kişinin çektiği zahmetten, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder. Rüyasında küçük abdeste çıktığını görmek de sıkıntı ve dertlerden uzaklaşmaya esenliğe kavuşmaya işaret eder. Aynı zamanda kazancının ve rızkının sadakası olarak bir hayır işi yapamaya delalet eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sağlık sorunu nedeni ile ya da kendisini rahat ettirecek bir şey için varlığından harcamaya işarettir. Eğer kişi bir yere küçük ya da büyük abdestini yaptıktan sonra, onu örttüğünü görürse bu gerçek hayatta da özel ya da şahsi bir malı bir yerlere saklamak anlamına gelmektedir.

Rüyada Abdest Bozmanın Anlamları

Rüyada tuvaletin gelmesi, çok sıkıştığı halde tuvaletini yapmaya uygun bir yer bulamayan kişinin, saklamak istediği bir şey olduğunu ama bir türlü onu saklamaya uygun olan bir yer bulamadığına işaret eder.

Rüyada tuvalette abdest bozmak, iyi değildir. Gören kişinin tüm mal varlığını ve parasını gereksiz yere çar çur ederek kaybedeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada küçük abdestin bozulduğunu görmek, iyiliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüyasında küçük abdest bozduğunu gören kişi, borçlarından, iç sıkıntılarından, dertlerinden ve içinde bulunduğu tüm zor koşullardan kurtularak, feraha ve esenliğe kavuşacak ve huzur bulacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada abdesthanede ihtiyaç giderdiğini görmek, gören kişi, tutumlu kişidir. Malını ve parasını gereksiz yere harcamaz, tüm harcamalarını gerçekten ihtiyaç doğrultusunda yapar demektir.

Rüyada abdest almak, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüya sahibinin iyiyle ve güzel olanla karşılaşarak, huzur bulacağına ve kişinin gereksinim duyduğu şeyi aile büyüklerinin yanında yapmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com