RÜYADA ABDEST ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada abdest aldığını görmenin anlamı, kişinin güzel ahlaklı olduğuna ve iyi niyetli olmasına tabir edilir. Rüyada abdest almak her zaman hayırlı ve güzel olana işaret eder. Kişinin mutluluk verici haberler alacağına yorumlanır. Rüyada berrak, temiz bir suyla ve ferah bir ortamda abdest aldığını gören kişi hayırlısıyla dua ve dileklerine kavuşur. Kişinin gönlünde olan sevdiğiyle kavuşacağına ve çok mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi niyetli birisi olması sebebiyle işlerinin daima yolunda gittiğine ve ne zorluk çekerse çeksin, sonunda hep kurtuluşa ereceğine delalet eder. Rüyada abdesti yarım bıraktığını gören kişi, ne zamandır yapmayı arzuladığı şeylerin daha vaktinin ve zamanının dolmadığına rivayet eder. Gerekli şartların gerçekleşmesi için çok emek sarf etmesine rivayet eder. Rüyada abdest alırken sıkıntı yaşadığını görmek, yakın zamanda kaybedilecek olan değerli eşyaya tabir edilir. Ancak bu kaybolanı hiç ummadığı bir anda bulur ve kişi bu duruma çok sevinir. Rüyada sıcak su ile abdest aldığını gören, sağlık problemleri yaşar. Hastanelere, doktorlara ve ilaçlara çok paralar harcanacağına ancak kısa sürede derdine deva bulunarak eski sağlıklı günlerine kavuşulacağına işaret eder. 

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Anlamları

Rüyada Abdest Almak Ve Namaz Kılmak

Rüya sahibi yakın zamanda çok mutlu olaylar yaşayacağına ve adeta mutluluktan tabir-i caizse bulutların üzerinde uçacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise gönülden istediği, gönül işinin hayırlısıyla kabul olacağına ve umulmadık biranda hayırlısıyla gönlündeki kişi ile nikah kıymaya tabir edilir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Kişi gereksiz yere sarf ettiği malını ve parasını hayırlısıyla geri kazanacağına ve bundan sonraki harcamalarını daha dikkatli yapacağına dair görülen haberci rüya niteliğindedir. Rüya sahibi iyi niyetli birisi olduğundan dolayı yapacağı her işinde dikkat etmesi gerektiğine dair görülen bir rüyadır.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüya sahibinin tüm dua ve dileklerinin hayırlısıyla kabul olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi gerçek olacak dua ve dilekleri adına Allah için hayır yapacağına söz vermiş birisidir. Hayırlısıyla gerçek olan duaların sonunda Allah’a verilen hayır sözünü gerçekleştirir ve ömür boyu mutluluk dolu günler yaşar.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.