RÜYADA ABAJUR GÖRMEK

Rüyada abajur görmenin anlamı, dönüm noktası olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin hayatını derinden etkileyecek bir işe imza atacağına ve bu sayede mevki, statü atlayarak adından oldukça sık bahsettireceğine tabir edilir. Aynı zamanda hayırlı kazançlar elde etmeye de işaret eder. Kişinin başkasından emir almayı sevmediğinden dolayı hep hayalinde kendi işini yapma projeleri vardır. Yakın zamanda bu hayallerinin ve projelerinin hayırlısıyla hayata geçeceğine ve büyük kazançlar elde edileceğinin habercisidir. Kısaca abajur hangi şekilde olursa olsun, yakın gelecekte olan işlerin hayırlısıyla sonuçlanmasına ve maddi kazançlar sağlayarak faydalı bir işe başlanmaya delalet eder.

Rüyada Abajur Görmenin Anlamları

Rüyada Abajur Almak

Rüya sahibinin önemli işlere imza atacağına ve bu sayede adını herkese duyuracağına işaret eder. Kişinin yardımsever biri olduğuna ve kazandığı parayı ihtiyaç sahiplerine yardım ettiğine de rivayet edilir. Kişinin ezber bozan bir kişiliğe sahip olduğu için kendi doğrularını daima savunduğuna ve bu uğurda her şeyi yapabileceğine yorumlanır.

Rüyada Abajur Takmak

Kişinin etrafında bulunanların dedikoducu ve fesat bireyler olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda bu kişilerin gerçek yüzüne göreceğine ve üzüntü içine gireceğine işaret eder. Kişi herkesin yardımına koşan birisi olduğundan dolayı daima duyguları suistimal edilmektedir. Bu sebeple kişi, o kişilerin fenalıklarını görür ve onları hayatından çıkararak rahata kavuşulacağını simgeler.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Yakın zamanda alınacak olan kesin ve hayati bir karara delalet eder. Bu karar kişi için oldukça hayırlı bir karadır. Alınan karar sonrasında pişman olunmayacağına ve mutlu bir ömür yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Abajur Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin iyi ve temiz kalpli birisi olduğuna ve herkese yardım ettiğini simgeler. Bu sebeple herkes tarafından iyi duygularının suistimal edildiğini gösterir. Rüyayı gören kişi kısa zamanda etrafında bulunan bu kişilerin varlığından emin ve onları hayatından çıkarır. Rüyanızı daima hayra yorun ve hayra yoran ya da hayra yoracak olan kişilere anlatın.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.