RÜYADA ABA GÖRMEK

Rüyada aba görmenin anlamı, iş hayatında mertebesinin yükseleceği demektir. Aynı zamanda rüyasında kaba kumaştan yapılmış bir abanın üzerine oturduğunu gören kişinin mevkisi yükselir ve terfi alarak emeğinin karşılığını almaya başlar. Rüyasında aba gören kişi kısa zaman içerisinde bir yolcuğa çıkar. Üzerine aba giydiğini gören kişi refaha ve sevince kavuşur. Mutlu günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Aba aynı zamanda beklenmedik bir yerden gelecek menfaate de tabir olur. Bazı rüya alimlerine göre rüyada aba görmek, üzüntü ve kedere manasına da gelir. Rüya sahibi siyah aba giydiğini görürse üzüntülü bir haber alır. Yaşanılan kötü günlerin aile ve iş yaşantısına yansıyacağına ve sıkılacağına da delalet eder. 

Rüyada Aba Görmenin Anlamları

Rüyada Aba Giymek

Rüya sahibi aba giydiğini görürse, üzerine sorumluluklar alacağına tabir olur. rüyada giyilen aba bazen olumlu rüyalardandır, bazen de olumsuz rüya olarak yorumlanır. Öncelikle rüyalarınızı hayra yorun ve rüyanızı anlattınız kişiye çok dikkat edin. Rüyanız hayırlı olsa dahi, bazen yapılan olumsuz yorumların etkisi altında kalabilir. Bunları önlemek için daima hayırlar olsun inşallah demeyi ihmal etmeyin. Çünkü rüyalar bazen gerçeği de yansıtabilirler. Buna sebebiyetten rüyanız kötü dahi olsa her zaman iyiye ve hayra yorun ve hayırlısı için dua edin.

Rüyada Aba Çıkarmak

Rüyanızda sırtınızdaki abayı çıkardığınızı görürseniz, iş hayatınızdaki görevinize son vereceğiniz anlamına gelir. Bir tüccar rüyasında üzerinden aba çıkardığını görürse, işlerinin kötüye gideceğine ve bu durum karşısında tedbirler alması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Aba Giymek

Rüyada görülen aba siyah ise üzüntü ve kedere işaret eder. Beklenmedik bir yerden kötü bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Siyah Aba Çıkarmak

Rüyanızda üzerinizdeki abanın siyah olduğunu ve çıkardığınızı görürseniz hayra yorulur. Sıkıntıdan ve üzüntüden kısa süre içerisinde kurtulmaya tabir olur. Aynı zamanda beklenmedik bir yerden elinize para ya da mal geçerek menfaat elde etmiş olursunuz.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.